Zmiany, zmiany, zmiany…

Zmiany, zmiany, zmiany…

Moi Drodzy,
Jestem niezmiernie szczęśliwa, że wciąż zaglądacie na stronę i mojego fanpage oraz piszecie na maila. Jednak tak jak widać po datach wpisów ostatnio jestem mniej aktywna…

Moja trójeczka dzieci szybko rośnie, absorbuje mnie jeszcze bardziej czasowo a ja uwielbiam poświęcać im praktycznie cały mój wolny czas.

Ponadto wróciłam do pracy na pełny etat stąd mam dużo mniej czasu niż wcześniej w ciągu tygodnia. Dlatego ograniczyłam spotkania chustowe do dwóch weekendów w miesiącu i jest mi niezmiernie przykro, że czasami muszę Wam odmawiać. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i sami wiecie jak ważne jest dla mnie życie rodzinne.

Mam jednak bardzo dobrą wiadomość. Na pomoc przybywa Jakub – nowy doradca na Opolszczyźnie. Mieliśmy okazję się spotkać podczas konsultacji chustowych, gdy uczyłam Jakuba i jego żonę wiązać ich 5-tygodniowego synka. Nie będę ukrywać, że tata w tym przypadku „wymiatał”! Widać, że chusty są mu pisane. Szybko podjął decyzję o kursie dla doradców. Więcej tutaj sam Kuba pisze o sobie.

Postanowiłam podzielić się z nim tą stroną i zacząć współpracę. Od tego momentu zarówno ja, jak i Kuba będziemy tutaj pisać. Możecie mailować do mnie lub do Jakuba – postaramy się wspólnie znaleźć dogodny termin na spotkanie. Będziemy wzajemnie się polecać 🙂

Myślę, że takie rozwiązanie to dobra koncepcja rozwoju doradców na Opolszczyźnie. Chętnych rodziców jest coraz więcej i napawa mnie dumą, że mam swój mały udział w rozwoju tej formy rodzicielstwa bliskości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *