Warsztaty grupowe

Warsztaty grupowe

Warsztaty grupowe są tak opracowane, by każdy rodzic nauczył się pewnie wiązać chustę i bezpiecznie nosić swoje dziecko. Są też okazją, szczególnie dla mam,  do wyjścia z domu i poznania nowych osób 🙂

Omawiane punkty:

 • rozwój kręgosłupa i układu ruchu w pierwszym roku życia
 • korzyści z prawidłowego noszenia dla dziecka
 • korzyści z noszenia dla rodziców
 • prawidłowa pozycja dziecka w chuście i zasady wiązania
 • dobór chusty (lub nosidła) i sposobów wiązania – w zależności od potrzeb rodziców , jak i dziecka
 • nauka dwóch wybranych wiązań, pokazanie innych
 • dodatkowe zagadnienia, pytania, rozwianie ewentualnych wątpliwości
 • gratis: pogadanka na temat pieluch wielorazowych (jeśli jest zainteresowanie tym tematem z chęcią mogę pomóc)

Czas trwania: 2- 2,5 godziny

Ilość osób: max. trójka – czwórka dzieci (w zależności od wieku), mogą być z dwójką rodziców

Czas i miejsce: Akademia Szkraba

15 Responses to Warsztaty grupowe

 1. Lidia says:

  Serdecznie polecam wszystkim mamom warsztaty chustowe. Zajęcia z panią Arletą były nie tylką lekcją chustowania ale także miłym spotkaniem fajnych mam. Poza tym nie mam już lęków, że coś „zepsuję” u dziecka, np. kręgosłup. Pierwszy spacer w chuście był super, a moja Ania po prostu szczęśliwa!
  Pozdrawiam wszystkien Kangurzyce i Maleństwa z Opola!

 2. Marta says:

  Chcącym posmakować chustonoszenia polecam warsztaty i fachową pomoc prowadzącej. Szkoda, że dopiero z drugą córeczką trafiłyśmy do pani Arlety. Uważam,że przy drugim dziecku chusta oprócz wielu zalet, to po prostu konieczność. Dziękujemy za ułatwienie życia:)

 3. Ania says:

  Naprawdę warto się spotkać z panią Arletą i uzyskać wiele cennych uwag i wskazówek na temat noszenia dziecka w chuście. Wspaniała atmosfera w czasie konsultacji, polecam 🙂

 4. Joanna says:

  Wszystkim polecam konsultacje!Pani Arleta w czasie konsultacji wszystko wyjaśniła, pokazała. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 5. Agnieszka, Rafał i 2,5 miesięczny Filipek says:

  O noszeniu dziecka w chuście słychać co raz częściej. Informacji w internecie jest naprawdę dużo- dostępne są zdjęcia i filmiki pokazowe. Wiem, bo sporo z nich zdazylismy z mężem obejrzeć czekając aż dotrze do nas zamówiona chusta. Chyba nie ma na YouTube filmiku, którego byśmy nie widzieli, a i tak nie mogliśmy sobie wyobrazić jakim cudem mamy naszego małego Filipa zamotać w chustę bez stresu lub, co gorsza, bez uszkodzenia dzidziusia:-) Ratunkiem okazały się konsultacje z Arletą. Nie tylko pokazała nam technikę wiązania w taki sposób, że sami nie wierzymy, że wczesniej wydawało nam się to prawie nie wykonalne, ale jeszcze udało jej się w tak krótkim czasie zarazić nad swoją pasją dzięki czemu nie tylko wiemy jak wiązać, ale też chcemy to robić, bo cała nasza trójka przekonała się dziś, że nie ma nic lepszego niż dać się zaplątać:-) Szczególnie przez tak sympatyczną osobę! Dziękujemy bardzo i polecmy, polecamy, polecamy!

 6. mama Krzysia says:

  Polecam gorąco Panią Arletę-profesjonalna w każdym calu a jednocześnie bardzo sympatyczna.

 7. Renata Marcin i Emilka says:

  Polecamy konsultacje u Arlety! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkania .Dużo dowiedzieliśmy się przydatnych informacji i nauczyliśmy się motać chustę. Noszenie w chuście bardzo nam się spodobało .Dziękujemy i pozdrawiamy

 8. Magda says:

  Dziękujemy za odkrycie uroków chusty, choć dopiero zaczynamy, to nasz syn już jest zadowolony. Polecamy innym!!!

 9. kasia says:

  Polecam konsultacje u Arlety. Ma bardzo duze doswiadczenie, wiedze I cierpliwosc- wszystkie cechy, ktore Sa niezbedne do nauczenia chustowania nawet najbardziej opornych 😉 bardzo Mila I spokojna atmosfera podczas nauczaniu. Widac ze kocha to co robi 🙂

 10. Kasia K. says:

  Było super. Kompleksowo i bez ściemy, wesoło i z dużą cierpliwością do naszych nieporadnych początków. Julek i rodzice zadowoleni. Motamy się już drugi miesiąc i spacerujemy po leśnych ostępach.
  POLECAMY!
  Kasia i Marek

 11. Agnieszka says:

  Idealne szkolenie dla rozpoczynających swoją przygodę z chustą. Przesympatyczna atmosfera, kompetentna prowadząca, dużo praktyki i fachowych rad. Zdecydowanie warto!

 12. Natalia i Martynka says:

  Szczerze i z czystym sumieniem bardzo polecam Panią Arletę. Jest to osoba niezwykle otwarta, sympatyczna, z poczuciem humoru i komunikatywna. W bardzo przystępny sposób pokazała wiązania chusty które dzięki jej fachowej pomocy okazały się przystępne i łatwe do opanowania.Ponadto była niezwykle pomocna przy doradzaniu w wyborze chusty. Dodam że Pani Arleta jest osobą punktualną i niezwykle sumienną. Z pewnością zapamiętam na długo spotkanie dzięki miłej atmosferze jaka na nim panowała.

 13. Ola i Zosia says:

  Dziękujemy Pani Arlecie za profesjonalny instruktaż i cenne rady, a wszystko w przemiłej atmosferze. Szczerze polecamy!!!

 14. Magda Buch says:

  Dziękujemy za wspaniałą nauka wiązania chusty oraz za cenne informacje. Po zajęciach wiązania przestały być dla nas przerażające. Serdecznie polecam tego doradcę!

 15. Jowita, Maciek i Igorek says:

  Przepraszamy za takie opóźnienie w komentarzu… Wiadomo… Dziecko:D
  Bardzo dziękujemy za przemiłe spotkanie i zarażenie pasją chustowania. Dzięki temu przetrwaliśmy cało kilka trudnych momentów w życiu naszego dzieciątka.
  Dziękujemy za poświęcony czas (a troszkę to trwało) i cierpliwość. W 100% polecamy chustowanie i naukę u Pani Arlety! Pozdrawiamy